منع کمره‌های عکاسی و آلات موسیقی در ولایت فاریاب توسط طا.لبان
منع کمره‌های عکاسی و آلات موسیقی در ولایت فاریاب توسط طا.لبان

خبرگزاری زنان افغانستان: ریاست امر به معروف و نهی از منکر طا.لبان در ولایت فاریاب کرایه‌دادن دوربین‌های فیلم‌برداری و آلات پخش‌کننده‌ی موسیقی را ممنوع اعلام کرد. بر اساس گفته‌های منابع، ریاست امر به معروف و نهی از منکر طا.لبان به مالکین «فیلم‌برداری‌ها» و «موزیک سنتر‌ها» با نشر ابلاغیه‌ای در ولایت فاریاب دستور داده است که […]

خبرگزاری زنان افغانستان: ریاست امر به معروف و نهی از منکر طا.لبان در ولایت فاریاب کرایه‌دادن دوربین‌های فیلم‌برداری و آلات پخش‌کننده‌ی موسیقی را ممنوع اعلام کرد.

بر اساس گفته‌های منابع، ریاست امر به معروف و نهی از منکر طا.لبان به مالکین «فیلم‌برداری‌ها» و «موزیک سنتر‌ها» با نشر ابلاغیه‌ای در ولایت فاریاب دستور داده است که پس از این مجاز به کرایه‌دادن دوربین‌های فیلم‌برداری‌‎‌‎، عکاسی و آلات پخش‌کننده‌ی موسیقی برای پخش در تالارهای عروسی و محافل خوشی مردم نیستند‌. تاکید شده افرادی که از این دستور سرپیچی کنند، مجازات خواهند شد.

این گروه با نگرش افراطی هر نوع فعالیت مردم را صبغه‌ای دینی می‌دهد. مردم افغانستان با خیلی چیزهای ممنوع و ممنوعه مواجه اند. آنها این بار محفل‌های عروسی را زیر ذره‌بین قرار داده تا خوشی و سرور مردم را به تلخی و مصیبت تبدیل کنند.