پیدا شدن پیکر بی‌جان یک زن «با سر و پاهای قطع شده» در شهر مزار شریف
پیدا شدن پیکر بی‌جان یک زن «با سر و پاهای قطع شده» در شهر مزار شریف

خبرگزاری زنان افغانستان: منابع مردمی از شهر مزار شریف مرکز ولایت بلخ در شمال افغانستان، خبر می‌دهند که جسد یک زن در حالی که سر و پاهایش از تن جدا گردیده در ساحه کارته سلطان ناحیه پنجم شهر مزار شریف، پیدا شده است. جسد این زن روز دوشنبه، ۱۲ سرطان، پیدا گردیده که به اساس […]

خبرگزاری زنان افغانستان: منابع مردمی از شهر مزار شریف مرکز ولایت بلخ در شمال افغانستان، خبر می‌دهند که جسد یک زن در حالی که سر و پاهایش از تن جدا گردیده در ساحه کارته سلطان ناحیه پنجم شهر مزار شریف، پیدا شده است.

جسد این زن روز دوشنبه، ۱۲ سرطان، پیدا گردیده که به اساس گفته‌های منابع، او به طرز بسیار وحشتناک به قتل رسیده و در اثر جراحات وارده هویتش تا هنوز شناسایی نشده است.
مسئولان طالبان در ولایت بلخ تا کنون در این باره اظهار نظر نکرده اند.

این در حالی است که با حاکمیت طالبان، اختطاف و ناپدید شدن زنان و دختران و سپس پیدا شدن پیکرهای بی‌جان آنان در اکثر ولایات افغانستان به ویژه ولایت بلخ افزایش یافته است، چنانچه در مواردی اجساد دختران و زنان از سطح شهر مزار شریف و یا ساختمان‌های نیمه‌کاره و ویرانه واقع آن شهر پیدا گردیده اند، اما هیچ نهاد حکومتی‌ طالبان در برابر چنین جرایم هولناک خویشتن را مسئول تعقیب قضایا و پاسخگو نمی‌دانند.