جبهه‌ی ملی آزادگان: یک فرمانده‌ی طالبان را با دومحافظش کشتیم
جبهه‌ی ملی آزادگان: یک فرمانده‌ی طالبان را با دومحافظش کشتیم

جبهه‌ی ملی آزادگان امروز(شنبه،۲۸ جوزا ۱۴۰۱) با نشر خبرنامه‌ی اعلام کرد که یک  فرمانده‌ قطعه‌ی ضربتی فرقه ۱۱۱ طالبان با دو محافظش در شهر کابل از سوی نیروهای این جبهه کشته شده است. در خبرنامه‌ هویت این شخص مولوی عمران، فرمانده‌ قطعه‌ی ضربتی فرقه ۱۱۱ طالبان  گفته شده است که حوالی ساعت ۶:۰۰ صبح امروز […]

جبهه‌ی ملی آزادگان امروز(شنبه،۲۸ جوزا ۱۴۰۱) با نشر خبرنامه‌ی اعلام کرد که یک  فرمانده‌ قطعه‌ی ضربتی فرقه ۱۱۱ طالبان با دو محافظش در شهر کابل از سوی نیروهای این جبهه کشته شده است.
در خبرنامه‌ هویت این شخص مولوی عمران، فرمانده‌ قطعه‌ی ضربتی فرقه ۱۱۱ طالبان  گفته شده است که حوالی ساعت ۶:۰۰ صبح امروز با دو محافظش در منطقه‌ی بتخاک شهر کابل کشته شده است.
مولوی عمران، فرمانده قطعه‌ی ضربتی فرقه ۱۱۱ کابل بود که به تازگی از جنگ پنجشیر برگشته بود.
طالبان تا هنوز در این مورد چیزی نگفته‌اند.
جبهه‌ی ملی آزادگان مدتی پس از حاکمیت طالبان در افغانستان بر ضد طالبان اعلام موجودیت کرده وتاکنون چندین تن از افراد کلیدی طالبان و نشست عمومی طالبان درکابل را مورد هدف قرار داده است.
در تازه ترین مورد این جبهه در سه شنبه هفته گذشته(۲۴ جوزا) در یک بیانیه‌ای از مردم خواسته بود که به محل تجمعات افراد طالبان و موتر های نظامی آنان نزدیک نشوند زیرا  جبهه‌ی ملی آزادگان  آنان را هدف قرار می‌دهد و به مردم ملکی نباید آسیبی برسد.
یک روز بعد ازین بیانیه در ۲۵م جوزا این‌جبهه از قتل  مدیر استخبارات دانشگاه نظامی اردوی طالبان خبرداد و گفت طی یک عملیات ویژه در مربوطات چهارراهی قمبر کابل، مولوی نورآغا جهادمل و یک محافظش را به قتل رسانده اند.
خبرگزاری زنان افغانستان